Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá, 8-16 hod.)
0 ks
za 0 CZK
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 5 000 CZK bez DPH a máte dopravu ZDARMA
  • Kategorie blogu
  • Štítky blogu
Platba

 

 

   

  1. Úvod
  2. Blog
  3. Pošlete do světa bezpečně zabalené vánoční dárky, které udělají radost!
25.11.2020

Pošlete do světa bezpečně zabalené vánoční dárky, které udělají radost!

Ne vždy je možné se na Vánoce společně sejít. Pokud máte rodinu nebo přátele kilometry daleko a chcete je potěšit, pak nezbývá nic jiného, než zaslat dárek vstříc nové a dobrodružné předvánoční cestě. A my víme, jak ho na to putování co nejlépe připravit. Na vaše milované tak bude čekat parádní překvapení, které jim vykouzlí úsměv na tváři. Tak nač čekat? Pojďme se společně pustit do balení a rozdávat radost

Dárky, které mají příběh 

Vypravěčem příběhu jste totiž vy, protože nejdříve musíte vymyslet, jaký dárek bude hrát hlavní roli. Dle typu dárku pak přichází na řadu balení. Velmi dobře se balí měkké dárky, oblečení a drobné radosti pravidelného tvaru. Ty obalte vánočním papírem, neboť kdy jindy si můžete s balením dárků tolik vyhrát.

Zvítězí letos papír s vtipnými motivy, dětskými obrázky nebo ryzí elegance? A copak by si i ten nejhezčí balicí papír počal bez kvalitní pásky? Dejte tak dohromady tuto nerozlučnou dvojici. Páska papír dokonale zkrotí, přilne k němu a už se ho nepustí. Bude vzdorovat nedovolenému vniknutí, tedy až do chvíle, než budete dáreček nedočkavě rozbalovat... 

Staňte se designérem nejoriginálnějších papírů 

Chcete druhé opravdu překvapit a dát do balení zároveň kus sami sebe? Pak překvapte obdarované originální vánoční limitovanou edicí balicího papíru, který vyrobíte vy sami. Klasický balicí papír můžete vyzdobit originálními obrázky či osobními vzkazy. A co vzít do rukou razítka a vytvořit originální vánoční motiv? Vidíte to! Stačila chvilička a výjimečný papír je na světě!

Obálky, které umí udržet tajemství  

Pokud chcete potěšit poukazy nebo "zlaťáky", pak využijte stylové obálky či speciální kapsy na peníze. Opět si můžete vybrat z různých designů, které mohou obdarované rozesmát z plného hrdla vtipnými obrázky a popisky. Anebo takových, které je naopak při rozbalovaní zahalí do elegance, luxusu a vytříbeného stylu. A vložíte-li do obálky srdečný vzkaz či přání a převážete mašličkou, pak získají i finanční dary mnohem osobnější a hřejivější rozměr.  

Zklamáním a slzám vstup zakázán! 

Balení balíčkůNikdo z nás nechce u stromečku zažít žádný smutek. Abyste tak během rozbalování vyplakali maximálně slzičky štěstí, pak je třeba ty nejchoulostivější dárky opravdu pečlivě zabalit. Jak tedy na křehké dárečky a láhve? Jako v rukavičkách.

Skvělým a praktickým pomocníkem jsou speciální krabice na víno, potažmo lahve, které poskytnou bezpečnou a komfortní ochranu během přepravy, a navíc vypadají velmi dobře. Víte, že existují i speciální krabice na knihy? Ty ochrání pohádky, několikaset stránkové romány i drobné křehoučké sbírky poezie.  

Teď je na řadě odolná krabice a opět páska... 

Balicí páska

Krabici vybírejte pečlivě. Měla by být kvalitní, pevná a správného rozměru. Posíláte-li více dárků, pak je oddělte pevným kartonem, ať mají během přepravy své stále místo. Volný prostor vyplňte bublinkovou fólií, papírovou výplní, hladkou lepenkou, papírem nebo fixačními tělísky, která mohou ochraňovat přepravované dárečky opakovaně.  

Pak je v hlavní roli opět páska. Tentokrát ale balicí páska PET s obsahem akrylového lepidla. A i tu si umí balíček kolem sebe hezky omotat. Především na víku, kde se vyplatí lepit do kříže. Odolná páska také prospěje všem spojům, hranám a klopám.  

A teď už jenom dělat radost! 

Ještě, než se vydá balíček do světa potěšit vaše milované, je třeba opatřit balíček adresou, případně štítky. A pak už se můžete těšit na to, jaké potěšení vámi vybraný dárek druhým přinese. Kouzlo Vánoc totiž již pomalu přichází. Cítíte to také? A možná, že zatímco jeden balíček putuje na cestě k vašim nejmilejším, je druhý balíček třeba na cestě k Vám! 

 

 

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
Kde nás najdete

TAPEX EU s.r.o.
Dělnická 385
530 03 Pardubice - Černá za Bory
tel: +420 777 461 661
fax: +420 463 351 534