Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá, 8-16 hod.)
0 ks
za 0 CZK
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 5 000 CZK bez DPH a máte dopravu ZDARMA
  • Kategorie blogu
  • Štítky blogu
Online platba

 

 

  1. Úvod
  2. Blog
  3. Obálky, které umí střežit tajemství!
16.11.2021

Obálky, které umí střežit tajemství!

Také máte rádi ty tajuplné okamžiky nad právě doručenou obálkou? Rozlepování a otevírání obálek má své jedinečné kouzlo. Ať už se jedná o dopis, či větší obálku ukrývající drobné předměty. Dopřejte takové okamžiky všem, kterým posíláte psaní. Využijte různých druhů obálek, které perfektně ochrání všechna svěřená tajemství i drobnosti. Není totiž víc, než když vidíte spokojeného příjemce, který má po rozbalení obálky jiskry v očích a tvář ozdobenou radostným úsměvem. 

Není nad osvědčenou klasiku

To představují standardní bílé obálky. Ty nejčastěji ukrývají dopisy, blahopřání nebo pár přeložených papírů různých obsahů. Dopisy a psaní můžete svěřit nejen bílým a barevným obálkám. Ale i originálním designovým, které si vyrobíte třeba pomocí pásek s vlastním potiskem. Navíc se už nemusíte trápit s navlhčením jedné strany klopy, stačí si pořídit praktické samolepicí obálky nebo obálky s krycím páskem. A ve vteřině je zalepeno

Ale pozor! Ať už třímáte v rukou barevné, nebo bělostné obálky, musíte na ně opatrně. Papírové obálky jsou zkrátka jemnocitnými a neubrání se přílišné vlhkosti, natož pořádnému slejváku či mechanickému poškození. A pamatujte, že v případě obálek opravdu na velikosti záleží. Jednotlivé papíry a zprávy o pár listech stačí přehnout a zaslat obálkami s označením C. Většími rozměry disponují obálky s označením B, které jsou vhodné pro zasílání vícestránkových dokumentů a nabídek.

„Pokud chcete vyslat do světa radost v podobě inspirativních katalogů a časopisů, pak se hodí mít při ruce speciální obálky s rozšířeným dnem připomínající nákupní tašku. Ty jsou větších rozměrů a pyšní se poměrně pevným papírem.“  

Psaní s ekologickým přesahem

Obálky kartonovéNení psaní jako psaní. Pokud chcete dopřát dokumentům náležitou ochranu, stejně jako přírodě, pak jsou skvělou volbou kartonové obálky. Ty ochrání důležitá sdělení, dopisy, dokumenty a různé listiny, ale i časopisy a katalogy.

Stejně jako papírové obálky se obávají přítomnosti mokra a vlhkosti, a to i přesto, že bývají opatřeny speciální nátěrem. Takovým, který se stará o to, aby nebyly tyhle kartonoví poslíčci natolik útlocitní. S pár kapkami si poradí, jen co je pravda, ale s větším množstvím už je to na štíru.

 

A čím se mohou pochlubit? Svojí neuvěřitelnou lehkostí. Společnost kartonu se tak vyplatí. Zbytečně nebudete zvyšovat náklady, a tak nenarušíte svůj rozpočet. A co víc, do světa vyšlete s tajemným zabaleným sdělením i jedno veřejné. A to, že myslíte s tímto ekologickým obalem i na přírodu. A to platí i pro menší přírodní obálky vyrobené z recyklovatelných materiálů

Bezpečnost nade vše!

Pokud chcete své zásilky maximálně ochránit před vlhkostí, nečistotami a prachem, pak si přizvěte na pomoc plastové obálky. Ty tyhle záškodníky přes svůj obal nepustí. Nicméně při přenášení se vám tak trochu v rukou roztancují. Jsou beztvaré, takže je zapotřebí při manipulaci pevného úchytu. Pokud posíláte opravdové „poklady“, pak se rozhodně vyplatí využít pevné bezpečnostní obálky s různými zabezpečovacími prvky

Bublinkové vládkyně 

Bublinkové obálky

Ve světě zásilek mají své významné místo bublinkové obálky. Ty jsou totiž na dobrodružné cesty perfektně vybavené. Kombinují v sobě zkrátka to nejlepší z materiálů, jako je papír a bublinková fólie. Vnější ochranná a pevná vrstva je tvořena odolným papírem, který se jen tak neroztrhne.

Skvělou vychytávkou je i samolepicí uzávěr, který nedá nikomu jinému šanci obálku jen tak otevřít. Díky vnitřní vrstvě z bublinkové fólie pak bude obsah jako v peřince. A navíc bude chráněný před nepříjemnými otřesy a nárazy. 

Vybrat tu nejvhodnější obálku se zkrátka vyplatí. Každá z nich oplývá jinými benefity, díky kterým se perfektně postará o svěřená slova nebo předměty. A pokud si nevíte rady, do jakého obalového materiálu zabalit svá sdělení, předměty nebo produkty, aby nebyl po rozbalení příjemce nemile překvapen poškozeným obsahem, pak nám stačí napsat!

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli

Kde nás najdete

TAPEX EU s.r.o.
Dělnická 385
530 03 Pardubice - Černá za Bory
tel: +420 777 461 661
fax: +420 463 351 534