Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá, 8-16 hod.)
0 ks
za 0 CZK
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 5 000 CZK bez DPH a máte dopravu ZDARMA
Platba

 

 

   

  1. Úvod
  2. O nás
O nás

Společnost TAPEX EU s.r.o.

Jsme ryze česká společnost a na trhu působíme již od roku 2003. Stále se dynamicky rozvíjíme a
v současné době patříme k předním výrobcům a dodavatelům obalového materiálu na český a slovenský trh. Naše dvě výrobní střediska a sklady v Pardubicích, Polepech, Zlíně a v Brně mají kapacitu 15 000 paletových míst a nabízejí dostatek prostoru pro další rozvoj společnosti.

Našimi partnery jsou společnosti Juta, Škoda Auto, Foxconn, Kingspan, Kiekert CS,Viscofan, a spousta dalších.

Při objednávce nad 5.000 Kč je doprava zdarma. Už nemusíte chodit do přeplněných obchodů, nakupujte v klidu z pohodlí Vašeho domova.

V případě, že máte nějaké otázky nebo potřebujete poradit, obraťte se na nás prostřednictvím
E-mailu, který naleznete v horní části našich stránek.

Děkujeme a těšíme se na Váš nákup.

                                                                                                                                                  

Jsme též přímým zaměstnavatelem zdravotně postižených osob, a můžeme svým zákazníkům poskytnout NÁHRADNÍ PLNĚNÍ. Podrobnosti v horní liště s názvem Náhradní plnění.  

Prodej zboží do zahraničí

E-shop Obaly-rychle je koncipován pouze pro prodej v rámci České republiky. Pro prodej do zahraničí platí zcela jiné dopravní náklady, které nejsme schopni naším paušálem pokrýt.  

Společnost Tapex EU s.r.o. své výrobky exportuje do zahraničí, ve většině případů se však jedná o prodeje většího množství zboží.  

 

¨ Zákazník nás nevyrušuje z práce ... je jejím smyslem. Neděláme mu laskavost tím, že mu sloužíme ... on prokazuje laskavost nám, že nám dává příležitost, abychom to mohli dělat.¨

Gándí

           NÁŠ VZTAH K ŽIVOTNÍMU PROSTŘEDÍ       

Ekologie hýbe světem. Už dávno není jen pózou a dobrým pocitem, kterým jsme chlácholili vlastní svědomí, když jsme tu a tam roztřídili nějaký odpad. Potřeba řešit globální kritickou situaci životního prostředí a začít se chovat opravdu šetrně a ohleduplně se nám pomalu, ale jistě dostala pod kůži. Však už byl také nejvyšší čas.

Obalové materiály jsou ekologickým tématem číslo jedna. To proto, že byly ještě donedávna prakticky srovnatelné s odpady. Doslova ihned po použití jsme je vyhazovali. Dnes už ale víme, že obaly lze dále využívat, nebo alespoň recyklovat.

Tapex EU s.r.o. v oblasti enviromentálního managmentu jako výrobce a dodavatel obalů splňuje požadavky na chování dle ISO 14001 ke snižování ekologické zátěže. Plně si uvědomuje, že ekologie je celospolečenské téma, které silně ovlivňuje i podnikání. Věnuje nemalé prostředky do inovací v provozu společnosti, motivuje nejen své zaměstnance chovat se ¨lépe¨, ale též příznivými cenami svých eko-výrobků se snaží přesvědčit veřejnost, že to má smysl.

Příkladem je naše papírová lepící páska jako skvělá alternativa za plastové pásky. Je vyrobena z recyklovaných materiálů, takže když s ní přelepujete balíky, nemusíte mít obavy, že by díky tomu krabice znehodnoceny pro recyklaci, jako v případě plastové pásky. Obsahuje lepidlo na bázi syntetického kaučuku bez rozpouštědel. Lepí a drží skvěle. Lze ji opatřit razítkempopisovat, dobře na ní drží i samolepící etikety. Na zakázku umíme vyrobit a potisknout s Vaším logem.  

                                                 

                                                   

                                                                                                                                                                         

 

Kde nás najdete

TAPEX EU s.r.o.
Dělnická 385
530 03 Pardubice - Černá za Bory
tel: +420 777 461 661
fax: +420 463 351 534