Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá, 8-16 hod.)
0 ks
za 0 CZK
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 5 000 CZK bez DPH a máte dopravu ZDARMA
  • Kategorie blogu
  • Štítky blogu
Online platba

 

 

  1. Úvod
  2. Blog
  3. Nebojte se poslat do světa radosti nejrozličnějších tvarů!
14.04.2021

Nebojte se poslat do světa radosti nejrozličnějších tvarů!

 

Občas je třeba do světa vyslat i balíčky netradičních tvarů. Ať už budete odesílat maličké drobnosti pro radost, originální mapky a plakáty, umělecké obrazy, oblečení, nejmodernější elektroniku, nebo křehké sklenice, je třeba vybrat ty nejvhodnější praktické a nejmodernější obaly. Takové, se kterými předměty během náročné cesty k příjemcům neztratí nic ze své krásy, a už vůbec se nezatoulají. Pronikněte tak do tajů obalových materiálů a vyberte svým zasílaným netradičním předmětům dokonale padnoucí zabalení.  

Na zdraví! 

Pokud si chcete přiťuknout sklenicí dobrého moku či někomu udělat radost tekutou dobrotou, máte několik možností, jak křehké láhve zabalit a ochránit na poměrně strastiplné cestě k příjemci. Svěřte láhev speciálním polystyrenovým obalům, které jednoduše do jedné části krabice uložíte a druhou přiklopíte. Pak už jenom přelepíte, opatříte štítkem a pošlete do světa. Dalším možným způsobem je zabalit láhev do bublinkové fólie, vložit do krabice vhodné velikosti a vyplnit deformační zónu výplňovým materiálem. Pokud dbáte i na ekologický přesah balení, pak omotejte láhev vlnitou lepenkou a zbylé místo v krabici vyplňte papírovým materiálem.  

Míry? Tak na těch záleží! 

Určitě chcete potěšit své zákazníky padnoucím oblečením, které dokonale vyzdvihne jejich styl. Pošlete tak svým zákazníkům balíček, ve kterém se pohodlně a bezpečně uvelebí oblečení jakýchkoliv rozměrů. Protože balíček, který padne do ruky je předzvěstí i perfektního modelu. Zasílané modely uložte do polypropylenové sáčku s fixačním lepícím páskem a poté schovejte do krabice.  

Menší a skladné oblečení bezpečně a komfortně ochrání na cestě moderní odolná plastová obálka na textil. Tento ochranný neprůhledný plnohodnotný obal se vyplatí. Jediné, na co je třeba se zaměřit, jsou míry.

Zvolte takové rozměry obálky, kterou sednou danému typu kusu oblečení. Pak nehrozí žádné rolování a pomačkání, což by při vybalování rozhodně zkazilo výsledný dojem. Toto balení je skvělou volbou, která je navíc více než finančně přívětivá. Navíc zde nebudu ohroženy ani předměty náchylné na vlhkost, protože obálka je voděodolná. 

Láska na první prasknutí 

Bublinkové obálky si vás prostě získají. A to především ve chvíli, kdy potřebujete zaslat drobné předměty nepravidelných tvarů. Vnitřní bublinková vrstva chrání obsah před nárazy a otřesy. Vnější kvalitní a odolná vrstva z kraftového papíru odolává roztržení a poškození. V obálce se během cestování komfortně zabydlí různé předměty. Rozhodně ale neposkytnou domov těžkým předmětům, věcem s ostrými hranami a skleněným křehkým doplňkům.  

Co balíček, to originál! 

Touha po putování se nevyhýbá ani předmětům větších tvarů a velikostí. A jak takové originály nejlépe vybavit na náročné cestování? Stačí pár jednoduchých cestovatelských fíglů a žádný ze svébytných a osobitých předmětů nepřijde k úhoně

  • Chtě nechtě, někdy je nutné poslat cennosti, jako jsou například různé důležité dokumenty, poukazy či dokonce bankovky. Ty budou dokonale střežit jedině speciální bezpečnostní obálky opatřené bezpečnostním páskem.
  • Větší a nepravidelné předměty, které se nezabydlí v krabicích, zasílejte tak, že všechny náchylné části obalíte bublinkovou folií a oblepíte kartonovými pláty
  • Umění skrývající se v obrazech je třeba na cestu pečlivě ukrýt před nežádoucími pohledy. Obrazy schovejte do bublinkové fólie, zpevněte lepicí páskou a položte na dno seříznuté krabice. Pohybu zabrání strečová folie a maximální bezpečnost při manipulaci zvýšíte, pokud oblepíte balíček speciální páskou
  • Poslat nádobu plnou například barvy je už opravdovou výzvou. Takové předměty je nejlepší ochránit zabalením do bublinkové folie a rovnou stáhnout a zabalit průtažnou strech fólií.  
  • Elektroniku je nevhodnější zasílat přímo v originálních obalech. Pokud ho nemáte, pak mrkněte do návodu k zařízení, kde případně můžete najít postup, jak předmět zabalit. 

Radosti není nikdy dost! 

Věřte, že tu budete šířit s každým rozeslaným balíčkem. Protože není nic krásnějšího, než radostné úsměvy a spokojenost nad právě rozbalenými radostmi. A vy navíc můžete klidně spát a zbytečně se nestresovat, zda váš balíček dorazil v pořádku. Panika a probdělé noci se tak konečně stanou minulostí a vaši zákazníci a příjemci budou nadmíru spokojení!

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli

Kde nás najdete

TAPEX EU s.r.o.
Dělnická 385
530 03 Pardubice - Černá za Bory
tel: +420 777 461 661
fax: +420 463 351 534