Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá, 8-16 hod.)
0 ks
za 0 CZK
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 5 000 CZK bez DPH a máte dopravu ZDARMA
Platba

 

 

   

  1. Úvod
  2. Lepicí pásky s vlastním tiskem - podpořte svou značku

Lepicí pásky s vlastním tiskem - podpořte svou značku

 

Tlačítko

Potištěné balicí pásky slouží, stejně jako klasické balicí pásky, k uzavírání papírových kartonů, krabic a dalších typů přepravních obalů. Jejich hlavním úkolem je zabezpečit dané zboží, ochránit ho před nevyžádaným vniknutím a případnými krádežemi. 

Tuto zabezpečovací funkci však může doplňovat ještě další. A to designová. Balicí pásky se totiž mohou díky originálnímu potisku stát nositelem důležitých informací a efektivní reklamy. Zákazníci se tak mohou z odvinuté pásky seznámit s vaším logem, obrázky, sloganem a produkty. Anebo se dozvědět další informace, adresu webových stránek či přímo kontaktní údaje. To, co světu prostřednictvím pásky prozradíte, je jenom na vás! Chcete se dozvědět více? Napište nám!

Jaké typy tisků vám nabídneme?

Potištěné lepící páskyNabízíme několik typů tisků. Pří výrobě potištěných pásek záleží nejen na vašich požadavcích, ale také na počtu pásek, které budete chtít vyrobit. Pokud budete chtít zhotovit pásky v množství 36 až 360 kusů, pak vám nabídneme realizaci pomocí metody horního tisku. Při něm je tedy nutné objednat minimálně 36 kusů pásek, neboli jeden karton.

Pokud zatoužíte po tisku pásek, kterých bude více než 360 kusů, pak vytváříme potisk metodou sandwich, neboli tiskem pod fólií. Tato metoda je velmi efektivní, neboť je flexibilní a zároveň rychlá. Zde je nutné odebrat minimálně 360 kusů pásek, tedy deset kartonů. 

Díky moderním technologiím, získaným zkušenostem a dlouhodobým využíváním sandwichové metody si umíme kolem prstu omotat i náročnější realizace. Vytvoříme tak pro vás i složitější formy soutisků, přetisky i náročnější rastrové řešení, kam patří například stínovaní a další techniky. 

Jak mohou vaše pásky vypadat?

Potištěné balicí páskyBarevnost

Při výrobě pásek pomocí metody horního tisku si můžete vybírat až ze tří barev. Druhý typ tisku, sandwichový, nabízí rozmanitější spektrum barevnosti šesti druhů barev. A jaká je garance lepivosti barvy? Záleží opět na jejich typu. U těch, které byly vyrobeny pomocí metody horního tisku se pohybuje v rozmezí 4 až 5 měsíců, u sandwichové metody je to celý rok, tedy 12 měsíců.

Nosič 

Barvu nosiče vyrábíme standardně v bílé, hnědé a transparentní barvě. Jeho barvu však můžeme individuálně přizpůsobit vašim požadavkům, a to na modrou, žlutou, černou a červenou.

Umíme Vám nabídnout i potisk PAPÍROVÉ lepící pásky 

 

Typy lepidel

  • Akryl hlučný nebo akryl tichý - jsou lepidla založená na bázi vody. Jsou velmi univerzální a po aplikaci dosahují velmi rychle 100% lepicího účinku.
  • HOT-MELT lepidlo – je typ lepidla založeného na bázi syntetického kaučuku. Taktéž je velmi univerzální. I tento typ lepidla dosahuje po aplikaci 100% lepícího účinku, avšak v tomto případě s mírnou prodlevou. Tyto pásky jsou velmi vhodnou variantou pro použití i do podmínek s větším rozmezím teplot.
  • SOLVENT lepidlo – tento typ lepidla na bázi přírodního kaučuku obsahuje navíc přídavky dalších adheziv. Toto lepidlo je opravdu velmi účinné, lehce si poradí i s velmi náročným lepením, přičemž nepřistoupí na žádný kompromis a zachová si svoji vysokou kvalitu za každých podmínek.  

A jaká je tloušťka lepidla? Ta standardní je 17g/m2. Pouze u tichého akrylátu se tloušťka liší, její hodnota je 20 g/m2.

Rozměry pásek


Potištěná balicí páskaStandardní rozměry

  • 50 ( 48 ) mm x 66 m

Další možné rozměry

  • 75 mm x 66 m
  • 75 mm x 132 m
  • 50 mm x 132 m

Ceny

Tisková příprava: 

  • 1 x barva –  850 Kč bez DPH (jednorázově)

Od výroby výrobního objemu 540 kusů je tisková příprava zdarma. 

Realizace pásek 

Konkrétní ceny se stanovují vždy na základě vyrobeného finálního počtu pásek. Při horním tisku vyrábíme celé množství v kartonu. Během výroby pomocí sandwichové metody je počet kusů ve výrobní toleranci pohybující se kolem 10 %. 

Termín dodání se pohybuje zpravidla kolem dvou týdnů od schválení grafického návrhu.
Pojďte do toho s námi!

Společně s vámi odmotáme z balicích pásek nudný stereotyp a nezajímavý design. Pomůžeme vám se odlepit od minulosti a vykročit vstříc barevné a originální prezentaci pomocí balicích pásek. Rádi vám se vším poradíme a společně najdeme to nejlepší řešení, které následně zrealizujeme. A vy tak můžete konečně vylepit designový prvek, na který bude zároveň spolehnutí. 


Omotaly si vás potištěné balicí pásky kolem prstu? Pak nás stačí kontaktovat a my vám se vším poradíme!

 

     Naše pásky zalepí opravdu vše a můžou se stát i módním doplňkem krásných mladých žen. Tak  jako v případě našeho milého zákazníka z www.superplechacek.cz

         

Kde nás najdete

TAPEX EU s.r.o.
Dělnická 385
530 03 Pardubice - Černá za Bory
tel: +420 777 461 661
fax: +420 463 351 534