Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
(Po-Pá, 8-16 hod.)
0 ks
za 0 CZK
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 5 000 CZK bez DPH a máte dopravu ZDARMA
  • Kategorie blogu
  • Štítky blogu
Online platba

 

 

  1. Úvod
  2. Blog
  3. Jaký typ kartonáže se nejlépe postará o vaše zásilky?
23.02.2022

Jaký typ kartonáže se nejlépe postará o vaše zásilky?

S tím, aby balení bylo radostí, a ne žádnou starostí, vám pomůže kvalitní kartonáž. Klopové krabice se postarají o bezpečnost a komfort nejdrobnějších produktů, ale i těch, které se pyšní nestandardními a většími rozměry. Dokonale zajistí i zásilky s křehkým či těžkým zbožím nebo takové, ve kterých potřebujete vyslat do světa najednou více předmětů. 

Balení zásilek

Klopové krabice - vhodná volba pro různé typy zásilek

V rukou budete mít obalový materiál, jenž zabezpečí vaše balíčky. Materiál s ekologickým přesahem, neboť je šetrný k životnímu prostředí. Krabice jsou pevné, odolné a zároveň lehké. V případě, že se vaše balíčky ocitnou během přepravy zaskládané pod tíhou dalších balíčků, budou chráněné.

Stejně jako před nárazy, které dokážou krabice eliminovat, zvláště v přítomnosti vhodně zvoleného výplňového materiálu. S vhodně vybranými krabicemi se nemusíte bát své zboží a předměty poslat do světa, ať už bude jejich cesta sebedelší.

Kartonové krabice chrání zboží ve všech fázích náročné cesty. Umožní vám komfortní, rychlé a efektivní balení, které vám ušetří čas, ale také finance. Zároveň se o zboží postarají během samotné přepravy. I během uložení, které se může během přepravy někdy pořádně protáhnout. Ale i na to jsou kartonové krabice připravené. Je jenom třeba vybrat ten nejvhodnější typ

Buďte na jedné vlně

Na to, jak dobře bude vaše zboží a předměty během přepravy chráněné, mají vliv vlny. Ano, přesně tak, vlny. Krabice totiž tvoří vlnitá lepenka složená ze zvlněných vrstev. A na jejich velikosti záleží. Zvlněná vrstva může být hrubá, střední, jemná. Malé obaly mohou obsahovat dokonce i mikrovlny. Vliv na vlastnosti lepenky má samozřejmě i počet těchto vln. Kartonáž může být dvojvrstvá, třívrstvá, pětivrstvá. A o ty nejobjemnější a nejtěžší předměty se pak perfektně postará krabice sedmivrstvá.

Záleží na každém centimetru 

Balení zásilek a dokumentyKrabici vždy vybírejte v závislosti na vlastnostech zasílaného zboží a předmětů. Jejich váha, rozměry a materiálové složení hraje tu nejdůležitější roli. Krabice menších rozměrů jsou vhodné pro drobnosti či malou elektroniku. Střední rozměry využijete při rozesílce klasických předmětů nebo většího počtu zboží.

Těm největším můžete bez obav svěřit objemné těžší předměty nebo více kousků produktů najednou. Pokud potřebujete vyslat do světa nějaké důležité dokumenty, časopisy, letáky, ale třeba i knihy, pak jsou jasnou volbou praktické nízké krabice.

 

Překvapení? Jenom milé

Aby měli zákazníci i obdarovaní adresáti po rozbalení balíčku jenom radost a povedlo se jim vykouzlit úsměv na tváři, pak je třeba vhodně vyplnit v krabici zbylý prostor. S kvalitním a dobře zvoleným výplňovým materiálem nebudou mít příjemci balíčků žádné vrásky a starosti, které by je trápily po rozbalení balíčku s poškozenou nebo rozbitou radostí.

V krabici byste neměli mít příliš místa „nazbyt”. Důležité je pohlídat si správnou výšku deformační zóny. Předmět můžete obalit bublinkovou fólií a zbylé místo vyplnit praktickými proložkami, mřížkami a EPS tělísky. Ty předměty zafixují a prázdný prostor vyplní snadno, rychle a efektivně, což bude mít pozitivní dopad na celý proces balení. 

Balení zásilek

Vyšlete balíček do světa

Pak už můžete bez obav vyslat balíček do světa. Pro maximální zajištění a ochranu nezapomeňte vhodně vybranou krabici přelepit odolnou páskou. A i to lze originálně!

Stačí k tomu použít individuálně upravenou lepicí pásku, kterou ozdobí třeba název vaší firmy. A vaše balíčky se ve světě neztratí, ale naopak zapíšou do srdcí nejen svým adresátům. 

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli

Kde nás najdete

TAPEX EU s.r.o.
Dělnická 385
530 03 Pardubice - Černá za Bory
tel: +420 777 461 661
fax: +420 463 351 534